LG X3: Čtyř-jádrový král již brzy na MWC v Barceloně

21. 2. 2012, 14:53 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Společnosti LG unikl připravovaný telefon LG X3, který má být představen na MWC v Barceloně. Již jsou známy předběžné technické specifikace, ale zda budou ve všem pravdivé se dozvíme až za pár dní.

Na letošním Mobile World Congress se budou nejspíš výrobci předhánět, kdo představí nejvýkonnější zařízení. Jak jinak si vysvětlit to, že snad každý z velkých hráčů na trhu zde hodlá představit telefon se čtyř-jádrovým procesorem. Jedním z telefonů, které by měly být pravděpodobně představeny je LG X3 (P880). Bude vybaven čipem NVidia Tegra 3 s taktem 1,4 GHz, kterému bude sekundovat 1 GB RAM. Vybaven bude nejnovější verzí operačního systému Google Android ve verzi 4.0 ICS.

Pro zobrazování poslouží vskutku velký 4,7“ IPS displej s HD rozlišením (720 x 1280 px). Dále nebude ve výbavě chybět 8 Mpx fotoaparát s možností záznamu videa ve FullHD (1080p). Při pořizování fotografii za zhoršených světelných podmínek pak oceníte přisvětlovací diodu, kterou je telefon rovněž vybave. Na přední straně nalezneme kameru pro videohovory s rozlišením 1,3 Mpx. Vnitřní paměť telefonu bude 16 GB, ale půjde rozšířit pomocí paměťových karet o dalších 32 GB. Takto výkonný stroj by pak měla energií zásobovat baterie o kapacitě 2000 mAh.

Zde vydíte, jak drtí konkurenci v benchmarku.

 

zdroj: androidcentral.comNásledující článek
LG X venture - základní info
Předchozí článek
Nový, extrémně vybavený telefon LG LU6200