Články

LG V30 - základní info

Top model s 6'' QHD+ displejem a poměrem stran 18: 9, konstrukcí odolnou vůči vodě, pádům a otřesům, duálním fotoaparátem s širokoúhlou kamerou a clonou f / 1.6, Hi-Fi zvukem, až 128 GB pamětí, Snapdragon 835, a 3300 mAh baterií s bezdrátovým nabíjením.
Zobrazit celý článek

LG Q8 - základní info

Výborně vybavený android s 5,2'' QHD displejem, Snapdragonem 820, duálním širokoúhlým fotoaparátem, certifikací IP67 a 3000 mAh baterií s rychlým nabíjením.
Zobrazit celý článek

LG Q6 (Q6 +, Q6α) - základní info

Smartphone střední třídy ve třech kapacitách pamětí s 5,5'' Full HD displejem, poměrem stran 18:9, čipsetem Snapdragon 435, až 4 GB RAM, 13 Mpix fotoaparátem a 3000 mAh baterií.
Zobrazit celý článek

LG X venture - základní info

Smartphone odolný vodě, prachu i nárazům s 5,2'' Full HD displejem, procesorem Snapdragon 435, 16 Mpix fotoaparátem, čtečkou otisků a 4100 mAh baterií.
Zobrazit celý článek

LG X3: Čtyř-jádrový král již brzy na MWC v Barceloně

Společnosti LG unikl připravovaný telefon LG X3, který má být představen na MWC v Barceloně. Již jsou známy předběžné technické specifikace, ale zda budou ve všem pravdivé se dozvíme až za pár dní.
Zobrazit celý článek

Nový, extrémně vybavený telefon LG LU6200

Společnost LG bude prodávat telefon s nekompromisní výbavou a displejem s rozlišením 720p. Pokud se dostane do Evropy, máme se opravdu na co těšit.
Zobrazit celý článek

LG Optimus Hub - Kvalitní telefon za rozumnou cenu

Firma LG představila nástupce legendárniho telefonu LG Optimus One. My vám přinášíme první informace o tomto telefonu.
Zobrazit celý článek

Nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich bude v říjnu až listopadu

Nová verze operačního systému Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS) bude vydána v říjnu nebo v listopadu. Informoval o tom Eric Schmidt na keynote s Marcem Benioffem.
Zobrazit celý článek

NAVIGON nabídne jako první navigaci pro WP 7.5 Mango

S přicházejícím updatem systém na novou verzi Windows Phone 7.5 Mango bude mít uživatel konečně možnost použít svůj telefon jako plnohodnotnou offline navigaci.
Zobrazit celý článek

Staňte se součástí tohoto projektu!

Pokud se vám projekt líbí a chcete se aktivně zapojit, kontaktujte prosím redakci.
Zobrazit celý článek

Google koupil Motorolu!

Google nám připravil překvapení sezóny. Koupil totiž majoritní podíl ve společnosti Motorola Mobility za nezanedbatelných 12,5 miliardy dolarů.
Zobrazit celý článek